Zdravé raňajky na vylepšenie postavy. Ako schudnúť.

Dôležité je začať deň správnym spôsobom.

  

Ak hľadáte zdravú a zároveň jednoduchú formu raňajok, tak ste na správnom mieste.

Naše raňajky sú veľmi jednoduché na prípravu, chutné, ľahko stráviteľné a dodajú vám všetko, čo vaše telo potrebuje bez toho, aby ste sa museli zamýšlať nad tým, čo vaše raňajky obsahujú.

  
Proteínový nápoj je perfektým štartom do nového dňa. Kokteil na raňajky poskytuje ideálnu zmes proteínov, ktoré Vám dodajú pocit nasýtenia na dlhú dobu a pomôžu Vám odolať pokušeniu na nepotrebné maškrtenie. Formula 1 Vám ponúka istotu, že odmeníte organizmus takou výživou, akú si zaslúži. V dnešnom uponáhľanom svete často na raňajky " neostane čas". Máme pre Vás riešenie ako ukončiť vašu dilemu, či stihnúť príchod do práce alebo sa naraňajkovať. Neexistuje jednoduchšia forma raňajok, ako príprava nutričného nápoja za 1 minútu.

 

Nutričný nápoj - Formula 1bola vytvorená odborníkmi na výživu, obsahuje bohaté množstvo vitamínov, minerálov, sójový proteín, sacharidy a vlákninu, teda všetko,čo váš organizmus potrebuje a to všetko s menej než 220 kcal v jednom nápoji.

 

Jednoduchá forma prípravy za 1 minútu.

 

Vyvážené raňajky vôbec nemusia byť drahé a náročné na prípravu. Pokiaľ viete ako na to, nezaberie vám príprava zdravých raňajok viac ako minútu. Správne raňajky by mali obsahovať vyvážený pomer potrebných živín na naštartovanie vášho metabolizmu. 
 

A práve tu vám prichádzame na pomoc. Naše nutričné raňajky vám dodajú všetky potrebné živiny na naštartovanie sa na celý deň, ale zároveň sú jednoduché na prípravu, ľahko stráviteľné, výživné a chutné.

 

Naše raňajky nestoja viac ako 1,26 EUR na jednu porciu, čo je cenovo porovnateľné s výdajom na bežné, ale často nezdravé raňajky.

Taktiež sa môžete pravidelne na našej stránke RADY A DOPORUČENIA NA CHUDNUTIE (kliknite) informovať o problematike zdravej životosprávy a chudnutia.

 

REKLAMNÉ ODKAZY


  


TOPlist