Naša POMOC pri Vašom CHUDNUTÍ, výbere DIÉTY.  Chcete SCHUDNÚŤ natrvalo a zdravo?

Predpokladám, že ste si už prečítali časť informácií uverejnených na našej stránke a zistili ste, že prečo Vám rýchle a drastické chudnutie v minulosti neprinieslo želateľný úžitok, teda trvalé odstránenie nadváhy. Viackrát opakované pokusy o zníženie Vašej váhy Vám len pokazili metabolizmus a potom ste sa čudovali, že ste nechudli ani keď ste toho zjedli veľmi málo.

Vemi dôležitou zásadou pri chudnutí, je naučiť sa poznať potreby svojho organizmu. Začnite sa vzdelávať. Keď zmeníte svoje stravovanie a životosprávu, telo Vám to vráti zlepšeným zdravím, peknou postavou i zvýšeným sebavedomím.

Ponúkame Vám naše komplexné programy na trvalé odstránenie Vašej nadváhy. Sú založené na:  

  • vzdelávaní - pravidelnom a bezplatnom poskytovaní rád týkajúcich sa stravovania, chudnutia a životosprávy, či už telefonicky alebo každý týždeň zasielaním bezplatných e-mailov o stravovaní a chudnutí,
  • bezplatnom poskytnutí vhodných jedálnych lístkov a receptov na zdravé stravovanie, chudnutie,
  • bezplatnom poskytnutí prepočtového programu na výpočet množstva kalórií skonzumovaných v priebehu dňa,
  • budeme Vás osobne sprevádzať (telefonicky) pri bezpečnom chudnutí počas celého obdobia odstraňovania Vašej nadváhy, zodpovieme všetky Vaše otázky a pomôžeme Vám vyriešiť Vaše problémy,

Keď sa chcete viac dozvedieť o niektorých výživových doplnkoch na chudnutie a očistu tela, kliknite TU

Na základe Vami vyplneného FORMULÁRA NA CHUDNUTIE sa s Vami telefonicky skontaktujeme a zistíme príčiny Vašej nadváhy, Vaše stravovacie návyky a ďalšie skutočnosti, ktoré negatívne ovplyvňujú Vašu postavu. Zostavíme Vám individuálny plán na chudnutie, ktorého súčasťou je zasielanie e-mailových rád na stravovanie a chudnutie. Výhodou programov je poradenská činnosť i e-mailové informácie po skončení chudnutia. A tento systém naozaj funguje, naši klienti nielen odstránia svoju nadváhu, ale naučia sa aj zdravo stravovať, zmenia svoju životosprávu.

Stačí len začať. Buď si prečítajte ďalšie informácie na našej stránke, alebo sa už pustite do chudnutia s nami. Môžete si objednať niektorý z našich účinných programov, alebo výživových doplnkov. Pomocou nich budete nielen pravidelne chudnúť 4 až 5 kg mesačne, ale na základe vyššie uvedeného postupu zmeníte svoje stravovanie i životosprávu. A toto je krok k trvalému odstráneniu Vašej nadváhy.

Naučíme vás JESŤ MENEJ a NEHLADOVAŤ, dostanete JEDÁLNE LÍSTKY a RECEPTY na CHUDNUTIE

S nami dokážete SCHUDNÚŤ bez TABLETIEK a PRÍPRAVKOV, bez HLADOVANIA

VYUŽITE NAJLACNEJŠIE a NAJLEPŠIE CHUDNUTIE

Tu sa PRIHLÁSTE na CHUDNUTIE s nami (kliknite)

UŽ PO TÝŽDNI BUDETE MAŤ MENEJ KÍL a UŽŠÍ PÁS.

NÁVRAT NA NAJNOVŠIE ČLÁNKY O CHUDNUTÍ A STRAVOVANÍ (kliknite)

 

REKLAMNÉ ODKAZY


  


TOPlist